Ülkemizin İlk Yerli Merdiven Asansörü İçin Çalışmalara Başlandı!

Ülkemizin İlk Yerli Merdiven Asansörü İçin Çalışmalara Başlandı!


Türkiye’nin ilk merdiven asansörü geliyor!
Uzun yıllardır yurt dışından ithal edilen merdiven asansörlerinin üretimi için kısa süre önce çalışmalar başladı.
Yurt içindeki tüm ilgili firmaların özellikle Almanya, Hollanda ve İngiltere’den ithal olarak getirttiği merdiven asansörleri artık ülkemizde üretilecek.

Bu haberin çıkması bile ilgili çevrede heyecan uyandırdı. Haberlerin çıkması ile birlikte model henüz çıkmamış olsa da ön tebriklerini gönderen firmalara teşekkürlerimizi sunarız.

Avrupa’nın uzun yıllar önce geliştirmeye başladığı bu modeller ile biraz geri düşmüştük. Ancak 1 yılı aşkın araştırma ve geliştirme süreçlerimizin sonunda en az rakiplerimiz kadar iyi ve gösterişli bir modelle geliyoruz. Büyük yankı uyandıran bu durum, rakiplerimizin dahi tebrikleriyle sonuçlanmaktadır.

En kısa sürede geliştirmeleri tamamladığımız modelimizi 2022 yılını sonunda lansmana çıkaracağımızı gururla duyurabiliriz. Bu sevinç hepimizin!

Özellikle dizayn konusunda çok şık olacağını da söylebiliriz. Plastik enjeksiyon kullanarak kaba kısımları tamamlamaktayız. Tamamen duyarlı dijital baskı ana kartlar, alüminyum ray ve daha fazlasını bu üründe görebileceğiz.

Hem gösterişli hem dayanıklı modelimizi tekrar duyurmak için sabırsızlanıyoruz.

Hemen Arayın Hemen Arayın