Kariyer

Nur Asansör ‘de Kariyer

Nur Asansör A.Ş Avrupa çapında 140’den fazla kişiye istihdam sağlıyor ve her zaman aramıza katılacak daha fazla yetenekli kişi arıyor. Yeni elemanımız sen olabilir misin? Tüm işlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha ödüllendirici bir kariyer mi arıyorsunuz? Her gece insanların hayatlarında bir fark yarattığınızı bilerek eve dönmek ister misiniz? Ekonomik krize rağmen son 7 yılda muazzam bir büyüme kaydeden bir şirketin parçası olmak ister misiniz?

Gerek mavi yaka, gerek beyaz yaka çalışan olun, tüm bu süreçte bizimle birlikte çalışabilir ve kariyer basamaklarını hızlıca aşabilirsiniz. Yapmanız gereken bizlere başvuru yaparak yeteneklerinizden bahsetmek. Uluslararası bir kurumun parçası olarak tüm kariyeriniz boyunca birlikte yol yürümek istiyoruz. Bizlere alttaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilir, soru ve görüşleriniz için arayabilirsiniz.

Yukarıdaki sorulardan herhangi birine “EVET” yanıtı verdiyseniz Merdiven Asansörlerindeki fırsatlara göz atmanın zamanı geldi. Nur Asansör olarak insanlara yardım etme işinde olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Aslında, kurulduğu günden bu yana 10.000’den fazla birey ve ailenin evlerinde kendilerini daha güvende ve emniyette hissetmelerine yardımcı olduk. Her gün kaygıyı ortadan kaldırıyor, gönül rahatlığı sağlıyoruz. Yaptığımız şey bu.

Bizi Arayın: +90 282 747 6188

Hemen Arayın Hemen Arayın