Kalite ve Test

Merdiven Asansörünün kalitesi !

NUR ASANSÖR A.Ş olarak biz, kendini işine adamış Engelli asansörü uzmanlarıyız. Biz sadece merdiven asansörü satmıyoruz, bunları kendi fabrikalarımızda üretiyoruz, böylece sattığımız ve kurduğumuz ürünlerin en yüksek kalitede olduğunu garanti edebiliriz. Merdiven asansörü kalitemiz hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz:

Bağımsız Firmalar Tarafından Testlerden geçti !

Tüm mevcut merdiven asansörlerinin tümü bağımsız olarak test edilmiş ve merdiven asansörlerine yönelik en yeni standartlara uygun olduğu onaylanmıştır. Belgelerimizi görmek için Fabrikamıza ziyarete bekleriz.

  • EN 81-40:2008 – MASHA Avrupa Güvenlik Standartları
  • EN 81-41:2013 – ND1 Güvenlik ve kalite
  • EN ISO 12100:2010 Güvenlik sertifikaları
  • ISO 9386-2:2000 – Merdiven Asansörleri için Dünya Çapındaki Standart
  • ISO 9386-2 Merdiven platformu kalite belgesi

Kalite güvencesi !

Tamamen kontrol edilip test edilene kadar hiçbir şey fabrikalarımızdan çıkmıyor. Örneğin, her Merdiven Asansörü 4 kişilik bir kalite güvence ekibi tarafından 2 gün boyunca kontrol edilir. Test sürüşlerine tabi tutulur. Bunun da ötesinde, montaj mühendislerimiz montaj sürecinin bir parçası olarak sıkı bir kontrol listesi üzerinden çalışır.

Kesinlikle en iyisi !

Basitçe söylemek gerekirse, dünyanın en iyi merdiven asansörleri olduğuna kesinlikle inandığımız ürünleri üretmekten ve tedarik etmekten gerçekten gurur duyuyoruz.

Bizi Arayın: +90 282 747 6188

Hemen Arayın Hemen Arayın