Merdiven Asansörü

Merdiven Asansörü hakkında bilgi alabilmek için , merdiven asansörü siparişi için, Engelli asansörü, merdiven asansörü, dikey kuyusuz asansör, platform asansör için sizde Nur asansör'e danışın.

Merdiven Asansörü

Merdiven asansörleri, engelli yada yaşlı kişilerin merdivenleri ya da benzeri yükseltileri kolayca aşabilmeleri için, merdiven şeklinde ya da platform şeklinde üretilmektedir. Merdiven kenarına bağlanan mekanizma ile katlar arası inip çıkmayı kolaylaştırır. Bu tip asansörler genelde evlerde, iş yerlerinde ve villalarda kullanılır. Bunların dışında artık metro, tramvay gibi ulaşım araçlarının durakları içinde gerekliliği fark edilmiştir ve bu merdiven asansörleri bu alanlarda da yaygınlaşmaya başlamıştır.

Merdiven asansörlerinin kısa mesafede dikey çalışabilen çeşitleri olduğu gibi merdivenler uygulanabilen çeşitleri de mevcuttur. Merdivenlere uygulanabilen çeşidi yaklaşık 6 kata kadar çıkabilmektedir.

Merdiven asansörleri iç ya da dış mekanda istenilen renk ve ölçüde üretilebilmektedir. 

Bahsedilen özelliklerin her biri için, merdiven asansörü fiyatı değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden merdiven asansörü fiyat teklifi isteğinde bulunurken formu eksiksiz doldurmalısınız. Bu sayede asansör şirketlerinden ihtiyacınıza en uygun olan merdiven asansörünün fiyatını alabilirsiniz.

Merdiven asansörü aldıktan sonra sorun yaşamamak için rutin bakımını yaptırmayı unutmayınız.

Her asansör firması aynı zamanda bakımcı firma vasfına sahip değildir. Dolayısıyla asansörün bakımı garanti süresince, satın aldığınız firmaya yaptırılmalıdır.

 

Merdiven asansör bakım firması ararken en az asansörü alırken gösterilen titiz gösterilmelidir. Unutmayın ki alınan asansörün 2 yıl garantisi vardır. Merdiven asansörü bakımı için bir bakım firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde hemen 0212 495 33 50 numaralı telefonu çevirin.

Unutmayınız ki, gerekli parçalar değiştirilene kadar ya da her türlü arıza durumlarında merdiven asansörü kapalı tutulmalıdır, aksi durumda ve rutin bakımını yaptırmadığınız durumda oluşabilecek her türlü kazadan siz sorumlusunuz.

www.nurasansor.com

Engelli asansörü, merdiven asansörü, dikey kuyusuz asansör, asansör, engelli, platform asansör, 2.el engelli asansör, merdiven asansör, merdiven asansörleri,
engelli asansörü, merdiven asansörü, havuz asansörü, ev asansörü, engelli asansörü fiyatları
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, bizi arayın!
Copyright © 2022.