Hakkımızda

Engelli asansörü alanında, engelli platformu ve merdiven asansörü ürünlerimize sitemizden ulaşabilir, ev asansörü, havuz lifti fiyatları için teklif isteyebilirsiniz.

MİSYON

Kurulduğumuz günden bu yana kaliteden ödün vermeden profesyonel iş ahlakımız ile engelli asansör kurulumu ve tamiri alanında hizmet veriyoruz. Kurum olarak yenilikçi bir perspektife sahip olarak gelişen ve değişen teknolojiyi takip ediyor, kendimizi her geçen gün yeniliyoruz. Çağın teknolojisine uygun ekipmanlar ve projeler üretmeye devam ediyoruz. Profesyonel ekip kadromuz ile apartmanlara, resmi dairelere vb. ücretsiz keşif imkanı sağlayarak, Engelli vatandaşlarımız için en doğru tespiti yapıp, en konforlu ve kaliteli bir asansör hizmeti sunuyoruz.


VİZYON

NUR ASANSÖR olarak, firmamız kurum kültürü ve kimliği gereği engelli vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştıracak projeler üretmek için kendimiz geliştirmek bizim temel görevimiz. Bu yüzden Türkiye'nin dört bir yanına ve yurt dışına hizmet veriyoruz. 24 saat hizmet anlayışımız, yerli üretim olmamız ve en iyilerinden ettiğimiz ithal ürünler ile gurur duyuyor ve kendimizi büyütmeye devam ediyoruz. 


certificateSertifika

Engelli asansörü, merdiven asansörü, ev asansörü, platform asansör, havuz asansörü, engelli asansör fiyatları
engelli asansörü, merdiven asansörü, havuz asansörü, ev asansörü, engelli asansörü fiyatları
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, bizi arayın!
Copyright © 2022.