Hemen Arayın

                                 

Merdiven Asansörü Tamir ve Servisi!


Bir merdiven asansörü ya da engelli asansörü hayatı nasıl daha kolay hale getirdiğini ve evinizin keyfini sonuna kadar çıkarmanızı keşfettikten sonra, her zaman bakımlı ve iyi durumda olduğundan emin olmak istersiniz.

Merdiven asansörü tamiri ve bakımının yapıldığı adres burası...

Merdiven asansörlerinin bakımı bizler için çok önemlidir. Tüm merdiven asansörü kullanıcılarımızın %100 mutlu olduğundan emin olmak istiyoruz. Beklenmedik durumlarda teknik servis birimimiz hizmetinizde. Her türlü ihtiyaca uygun bir dizi yıllık hizmet sözleşmemiz mevcuttur.


Engelli Asansörler Bakımı!


Nur Asansör güvenilirlik için iyi bir üne sahiptir. Ancak asansörler hareketli parçalara sahip herhangi bir makine gibi düzenli rutin bakımlara ihtiyaç duyacaktır. Bu yüzden engelli asansörleri sorunsuz performans göstermeleri için bakımlarının aksatılmamasını öneriyoruz.

Bakım için bizleri arayarak kapsamlı bilgi alabilirsiniz.


Güvenilir Teknik Servis!

Müşterilerimizin merdiven asansörü hizmet ve bakımı için tüm Türkiye çapında eğitimli servis teknisyenleri istihdam ediyoruz. Evinize gelen bir Nur Asansör çalışanının sizin ve ailenizin güvenliği için kimlik bilgilerini ve sosyal güvenlik kartlarını sizlerle paylaşıyoruz.

İçiniz rahat bir şekilde merdiven asansörleriniz emin ellerde...

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
(0212) 495 3350
Copyright © 2021.