HAVUZ ASANSÖRÜ

Broşürü İndirmek ve İncelemek İçin Tıklayınız

Havuz Asansörü ve Araç Asansörleri

Havuz asansörleri, hareket kabiliyeti düşük olan insanların güvenli, rahat ve işlevsel bir şekilde havuza, spaya veya denize erişimini sağlayan tıbbi bir cihazlardır.

Tüm Nur Asansör cihazlarında hem kullanıcı hem de operatör için tüm güvenlik seviyelerinin sağlanmasına özen gösterilmiştir.

Nur Asansör A.Ş. havuz asansörleri iç ve dış mekanlarda havuz veya deniz kenarı gibi ortamlarda kullanılabilir. Havuz liftinin garanti süresi, imalat ve montaj hatalarına karşı 2 (iki) yıldır. Kol dayama yerleri, ayak koyma yerleri, acil durum el pompası, lift’in istenmeyen hareketlerini engelleyen güvenlik tertibatlarından sadece birkaç tanesi.

Havuz Asansörü ve Liftinin Kullanım Alanları

Portatif havuz asansörü ve sabit modelleri halka açık ve özel alanlarda, kaplıcalarda, otellerde vb. alanlarda kullanım amacı için geliştirilmiş olan, ancak bazı deniz kenarlarındaki alçak iskeleler de kullanılabilen bir (lift) asansördür.  Engelli havuz lifti, yaşlı, kilolu veya hareket kısıtlaması olan kullanıcılar tarafından kullanılır. Bu kullanıcıların suyun iyileştirici gücünden yararlanabilmelerini sağlayan ve kullanımı çok kolay olan bir mekanizmadır.

Yaz sezonu boyunca ve her mevsim için havuzlarınızda sizin ve müşterileriniz için havuz engellerini havuz asansörü sayesinde ortadan kaldırabilir ve işiniz bittiğinde deponuza kaldırıp saklayabilirsiniz. Su ile çalışan ve paslanmaz özelliğe sahip ürünlerimiz için bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Teslimat ve Montaj Süreçleri

Su basıncı ve akülü sistemler ile her isteğe göre imal edilen havuz asansörlerimizi siparişinizle birlikte hemen teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine nakliye ve montajı dahil gönderilen ürünlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Havuz Terapisi Sağlığınızda Önemli Gelişim Sağlıyor

Geçmişte, havuz terapisi (aqua) terapisi olarak da bilinen su terapisi, yalnızca hastanelerde, rehabilitasyon merkezlerinde veya seçkin ticari havuzlarda mevcuttu. Şimdi, yeni engelli kanunları ve devam eden havuz ve deniz asansörlerinin gelişimi sayesinde, engelli insanlar su terapisinin avantajlarından yararlanabilirler.

Asansör üreticileri şimdi ev içi havuzlar ve kaplıcalar için çeşitli ürünler sunarak kronik hastalıkları, omurilik yaralanmaları, felç, beyin yaralanmaları ve ampute hastaları için önemli su terapisi faydaları sağlıyorlar. Su günlük yaşamımızın önemli bir parçasıdır; bedenlerimize, zihinlere ve ruhlara olan faydaları ölçülemez.  

Nur Asansör havuz lifti modelleri ile sizde suyun keyfini çıkarın. 

engelli asansörü, merdiven asansörü, havuz asansörü, ev asansörü, engelli asansörü fiyatları
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, bizi arayın!
Copyright © 2022.