Yatay Engelli Asansörü

Yatay Engelli Asansörü

Yatay engelli asansörü ileri teknoloji ürünü olup0 engelli bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak ve bir yerden başka bir yere geçişlerinde konfor sağlamak için üretilmiş araçlardır. Nur asansör firması olarak içerisinde bulunduğumuz sektörde müşterilerimize faydalı araçları sağlamayı temel görevimiz olarak benimsemekteyiz.

   Günümüzde gelişmiş teknoloji aracı olan yatay engelli asansörü ile engelli bireyler için merdiven çıkmak kolay ve konforlu bir hale gelmektedir. Bununla  birlikte merdiven çıkmak için engelli bireylerin en önemli desteği olan yatay engelli asansörü ürünü şık tasarımı, kolay ve konforlu kullanımı ile vazgeçilmez bir araç diyebiliriz.

   Yatay engelli asansörü esnek, şık, güvenli ve katlanabilir yapısı ile çok yer kaplamaz ve alanı kısıtlamaz. Nur asansör firması olarak siz değerli müşterilerimiz için çalışmakta ve uygun fiyatlandırmalar ile bütçe dostu olarak yardımcı olmaktayız.

   Yatay engelli asansörü merdivenler üzerindeki en konforlu ve pratik ulaşım aracı ürünüdür. Tekerlekli sandalye kullanmakta olan bireyler için merdiven çıkmak platform ve asansör olmadığı sürece mümkün değildir. Buna istinaden müşterilerimizin yanında olmakla beraber gelişmiş teknoloji ürünü olan yatay engelli asansörü bu duruma en konforlu çözümlerdendir.

   Yatay engelli asansörü tedarik ettiğiniz zaman yedek malzeme ve servis montaj hizmetini de almayı atlamamakta fayda var. Ekonomik bir yapıya da sahip olan yatay engelli asansörü bireylerin bütçesini zorlamadan pratik bir biçimde bir yerden başka bir yere ulaşmalarını sağlar.

 

 

Yatay Engelli Asansörü Kullanımı

Yatay engelli asansörü kullanımı engelli bireylerin günlük yaşamlarında ulaşımlarını kolaylaştırmak adına çok avantajlı ürünlerdir. Yatay engelli asansörü, engelli bireylerin ulaşım sağladığı birçok alanda yaygın bir biçimde kullanılır. Ev, villa, hastaneler, minibüs ve otobüsler, şahsi araçlar, ticari araçlar, binalar, ofisler, siteler, dublex evler ve uygun tüm mekanlarda engelli bireylerin seyahat ve ulaşımını kolaylaştırmak adına kullanılmaktadır.

   Yatay engelli asansörü geniş kullanım alanıyla bireylerin günlük yaşamını kolaylaştıran ileri gelişmiş teknoloji ürünüdür. Düz ve dönüşlü hareket kabiliyetiyle merdiven korkulukları üzerine kurulumu yapılan yatay engelli asansörü pratik ve konforlu aynı zamanda da güvenli bir kullanım sağlar.

   Modern ve şık tasarımı ile yatay engelli asansörü eğimli merdiven asansörü ve katlanabilir yatay engelli asansörü yerli imalat ürünü olup alt ve üst durak noktalarında bulunan uzaktan kumanda sistemi ile çağrılıp gönderilebilir ve yatay engelli asansörü otomatik olarak katlanıp açılabilmektedir.

   Uzaktan kumanda sistemi ve ergonomik yapısıyla yatay engelli asansörü engelli bireyleri için özel olarak geliştirilmiş bir teknoloji ürünüdür.  Tüm dünyada kabul gören ve sürekli basım gerektiren kumanda prensibi ile çalışan yatay engelli asansörü raydan bakır bara ile çalışabildiği gibi bunun yanı sıra da akü ile de çalışabilmektedir.

   Günümüzde engelli bireylerin aktif yaşamlarında sık olarak tercih ettiği hayatlarını ve seyahat etmelerini kolaylaştıran yatay engelli asansörler geniş kapsamlı test ve kalite kontrollerinden geçmektedir. Hem dış hem iç mekanlara uygulanabilir olmasıyla engelli bireylerin her mekan ve alanda yaşamını kolaylaştırmaktadır.

   Özellikle dış mekanlarda engelli bireylerin seyahat ve ulaşımları için çok önemli bir yere sahip olan yatay engelli asansörü hastaneler, toplu taşıma araçları gibi alanlarda kullanılmaktadır. Bu durumla beraber engelli bireyler kolaylıkla dış mekanlarda ulaşım sağlayabilirler. Bununla birlikte Nur Asansör firması ailesi olarak engelleri aşmakta siz değerli müşterilerimizin güvenli ulaşımı için çalışmaktayız.

   Nur Asansör ailesi olarak alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimiz odaklı özenle ve hassasiyetle çalışarak yatay engelli asansörü edinmeniz için yardımcı olmaktayız.

Yatay Engelli Asansörü Fiyatları

Nur Asansör ailesi olarak içerisinde bulunduğumuz sektörde asansör faaliyetleri ile ilerleme kaydetmekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Müşterilerimizin konforlu ve güvenli bir şekilde asansörler ile ulaşım sağlamasını hedefleyerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerimizle müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmaktayız.

   Bu durumlarla beraber yatay engelli asansörleri ile ilgili fiyatlandırmada maliyet en son aşama da olmakla beraber ön planda olmamalıdır. Ekonomik ve bütçe dostu fiyatlandırmalarımızla müşterilerimize yatay engelli asansörü ve ihtiyaçlarına uygun diğer asansör uygulamaları sağlamaktayız.

   Nur Asansör ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin güvenli ve konforlu bir yaşam sürmesi için teknoloji ve mühendislik harikası ürünlerimizle çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Hemen Arayın Hemen Arayın