Hemen Arayın

Merdiven çıkmakta zorluk çekenler, yaşlılar, engelliler ve rehabilitasyon sürecindeki herkes merdiven çıkmakta zorlanabilir.  Bu sebeple merdivenler bel ve bacak kaslarına doğrudan etki eder. Merdivenler çıkılırken dizlerde oluşan baskılar da bunu tetikleyerek daha büyük problemlere yol açabilir. 

Nur Asansör koltuk tipi merdiven asansörleri konusunda oldukça deneyimli ve tecrübelidir. Merdivenleri çıkarken zorlanmayacak ve bütçenize de sarsmayacak ölçüde bir merdiven asansörüne siz de sahip olabilirsiniz. Sizler bu ürünleri mağazamızda deneyebilir ve süreci uzman ekip arkadaşlarımızla istişare ederek doğru ürünü bulabilirsiniz. Merdiven asansörlerini deneyimlemeden veya ergonomisi size uygun olup olmadığını bilmeden bir ürüne karar vermeyin.  

Bina içlerinde, tek katlı villa ya da bahçe merdivenlerinde de kolaylıkla uygulanabilirler. En dar noktalarda dahi dönüş yapabilen modellerimiz ile sizi istediğiniz kata taşıyabilirler. Merdiven asansörü modellerimizi uygulayacağınız yere göre simülasyon edebilir ve bunu 3 boyutlu sistem üzerinde sizlere videosunu sunabiliriz. Dış ve iç ortamlarda da kullanabilen Merdiven Asansörlerimiz sayesinde artık üst katlara erişim sizler için çok daha kolay hale gelecek. siz de bunu deneyimlemek için bizi arayabilir, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!
(0212) 495 3350
Copyright © 2020. | YS Tasarım