KOLTUKLU MERDİVEN ASANSÖRLERİ

Broşürü İndirmek ve İncelemek İçin Tıklayınız

MERDİVEN ASANSÖRÜ 

Bespoke merdiven asansörleri maksimum konfor ve güvenlik standartları ile tasarlanmış, dünyanın en gelişmiş merdiven asansörüdür.
Teknolojisi ile konforlu ve sessiz çalışırken, yumuşak bir duruş sağlar.
Düz merdivenler için ideal bir çözüm olan Bespoke asansörümüzü evinizde yapısal bir değişiklik olmadan da uygulanabilir.

Yalnızca birkaç saat içerisinde sorunsuz olarak montajı sağlanır.
Yeni nesil merdiven asansörümüz, özel olarak geliştirilen yazılım ve donanım ile hareket etmektedir.
Bu yazılım ile asansörün nerede duracağı, nerede yavaşlayacağı ve hızı ayarlandığı için mekanik olarak yavaşlama ve duruş sağlayan eski nesil asansörlere göre çok daha güvenli ve konforlu sürüş sağlamaktadır.

Eğer eviniz çok katlı ve katlara erişmek için bir asansöre ihtiyacınız var ise fakat klasik tip asansör yaptırmak için uygun ve yeterli bir yer bulamıyorsanız, koltuklu merdiven asansörleri tam size göre bir üründür. Asansörlerimiz sayesinde evinizin merdivenlerinden kolayca inip çıkacak ve katlara kolayca ulaşabileceksiniz. 

Bespoke Koltuk tipi merdiven asansörlerini sizde çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 

Merdiven Asansörlerimiz ile beraber hayatınız çok daha kolaylaşacak. Sizde bir merdiven asansörü sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken merdiven asansörlerimizi incelemek ve bizi aramak. engelli asansörü, merdiven asansörü, havuz asansörü, ev asansörü, engelli asansörü fiyatları
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, bizi arayın!
Copyright © 2022.