Kariyer

 • Nur Asansör A.Ş.’de Kariyer

  Asıl gücümüz olan ekibimize öncelikle birey olarak değer vererek her alanda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktayız.   Ekibimize katılacak takım arkadaşlarımızı kendi yetkinliklerine göre değerlendirerek, engelli asansörü alanındaki başarımızı her zaman bir üst basamağa taşımayı hedefliyoruz.

  Nur Asansör A.Ş.’de Kariyer
 • İşe Alım Süreci
  İşe Alım Süreci

  Çalışma arkadaşlarımızın işe alım süreçlerini büyük bir titizlikle ilerletiyor ve doğru pozisyona doğru adayları yerleştirmeye özen gösteriyoruz. Bu süreçte kurumumuza ve başvurulan pozisyonun ihtiyacına en uygun adayları ekibimize katmayı hedefliyoruz.

 • Değerlerimiz

  Nur Asansör A.Ş. olarak şirketçe temel değerlerimiz; müşteri odaklılık, iş birliği, dayanışma, sürekli gelişim içinde olma, kalite, güven ve uygulamalı öğrenme üzerine kurulmuştur. Takım arkadaşlarımız da aynı değerleri paylaşarak yaptığımız işe her zaman katkı sağlamaktadır.

  Değerlerimiz
 • Kariyer ve Gelişim Fırsatları
  Kariyer ve Gelişim Fırsatları

   Son dönemde engelli asansörü ve merdiven asansörü alanında sadece ithalat değil, ihracat satışlarımızla da genişleyen pazar ağımız sayesinde yurt dışı bağlantıları ve deneyim fırsatları sunmaktayız.

 • Başvuru Süreci

   Deneyimli ya da yeni mezun adayların değerlendirmesinde pozisyonun gerekliliklerine göre farklı mülakatlar ve değerlendirme aşamalarımız bulunmaktadır. Size en uygun pozisyonu bulmak için mevcut ilanlarımızı inceleyebilir ya da genel başvurular için CV’nizi bize iletebilirsiniz.

  Başvuru Süreci
Hemen Arayın Hemen Arayın