Havuz asansörü, Engelli Havuz Asansörü, Deniz Asansörü, Havuz Asansörleri

Havuz Asansörü konusunda yerli ve ithal seçeneklerimizin olduğu gibi, havuz asansörü ve deniz asansörü gibi modellerle hizmet veriyoruz. Nur Asansör A.Ş. Havuz asansörü ve diniz asansörü modellerinizle hizmetinizde.

Nur Asansör A.Ş. olarak yalnızca engelli platform asansörleri ve merdiven asansörü konusunda hizmet vermiyoruz. Bu konuda diğer sistemlerimiz gibi belli başlı ürünlerde de hizmetinizdeyiz. bulardan biri de Havuz Asansörü. Deniz Asansörü olarak da bilinen bu yeni nesil  sistemler engelli vatandaşlarımızın konforuna bir yenilik daha kazandırıyor.

Engelli Asansörü ithalat ve ihracatçı kimliğimize bir yenilik olarak Havuz Asansörü sistemini de eklemekten gurur duyuyoruz.

Peki nedir bu havuz asansörleri;

Bu sistemi ikiye ayırmak gerekecek bunlardan ilki sabit sistemler;

Sabit Havuz Asansörü, yerli üretim ve yerli sermaye ile ister 304 çelik kalitesinde ister 316 paslanmaz çelik kalitesinde üretilebilmektedirler.

bunlar arasındaki farklar Deniz Asansörü olarak kullanılan modellere deniz tuzundan dolayı 316 çelik önerirken, Havuz Asansörü olarak kullanılacak modellere daha çok 304 çelik kalitesini önermekteyiz. Yere sabitlenir, elektrik ihtiyacı yoktur. su bar basıncı ile kullanılır ve çok güvenlidir.

Seyyar Havuz Asansörleri;

Seyyar Havuz Asansörleri ise kendi içinde ikiye ayrılıyor. Bunlar ise yerli ve ithal.

%100'ü TÜRK sermaye olarak üretilebilen ve tüketicinin de cebini düşünerek planlanan bu modeller her keseye hitap edebiliyor. Yaşlıların da çok rağbet ettiği modeller arasındadır. Havuz Asansörlerimizin diğerlerinde olduğu gibi garanti ve teknik servisi yine NUR ASANSÖR A.Ş. ile destekleniyor.

Plajlar da , havuzlarda ve özellikle oteller de de görmeye başladığımız  havuz asansörleri yaşlı, engelli ve tüm bireylerin kullanımına uygundur.

0212 495 33 50 telefon numarasından daha detaylı bilgi alabilir , aşağıdaki linkten de inceleyebilirsiniz.

https://www.nurasansor.com/havuz-ve-arac-asansorleri/havuz-ve-arac-asansorleri.html 

Havuz Lifti, Havuz Asansörü, Engelli asansörü, Engelli Havuz Asansörü, merdiven asansörü, asansör, engelli, platform asansör, 2.el engelli asansör, merdiven asansör, merdiven asansörleri,
engelli asansörü, merdiven asansörü, havuz asansörü, ev asansörü, engelli asansörü fiyatları
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, bizi arayın!
Copyright © 2022.