EV ASANSÖRÜ

Ev Asansörü

Ev asansörleri, hareket kabiliyeti kısıtlı olan ve evinin konforunu arttırmak amaçlı insanların güvenli, rahat ve işlevsel bir diledikleri kata ulaşmasını sağlayan asansör gruplarındandır.

Nur Asansör tüm asansörlerinde hem kullanıcı hem de montaj için tüm güvenlik seviyelerinin en üst seviyeye çıkarmış ve özen gösterilmiştir.

Ev Asansörü dilediğiniz kata kadar uygulanabilen, en üst güvenlik donanımlarına kavuşturulmuş bir asansör grubudur. Alınan en üst güvenlik önlemi ile kimsenin kabin içinde kalmadan güvenle kullanabildiği bu ev asansörü modelini inceleyin.

Ev Asansörü Kullanım Alanları

Ev asansörü ve homelift modelleri ev içi ve dışı tüm alanlarda uygulanabilir. Hidrolik ve elektrikli modeller ile projelendirilen modellerimiz sizin beğeninize sunuluyor. Kabin özelliklerine ve boyutlarına siz karar verebilirsiniz. Dilediğiniz renkte evinizin ahengine uygun bir biçimde tercih ederken dekoratif yapısı olduğundan evinizin ev güzel parçası olacağına emin olabilirsiniz.

Teslimat ve Montaj Süreçleri

Kullanılacak yerde itina ile ölçüleri alınan ve projelendirilen asansörümüz çok kısa bir süre içerisinde montaj için hazır hale getiriliyor. Yalnızca birkaç hafta içinde hazırlanan ev asansörü deneyimli ve alanında en iyi ustalar tarafından montajı yapılıyor.

Ev asansörü modelleri ile siz de evinizin keyfini çıkarın. 

En üstün teknoloji ile donatılan ve sizlerin beğenisine sunulan eşsiz homelift modelleri ile merdivenleri sorun olmaktan çıkarıyoruz. Ev asansörleri modellerimiz ile özgürlüğün tadını çıkarın.

engelli asansörü, merdiven asansörü, havuz asansörü, ev asansörü, engelli asansörü fiyatları
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, bizi arayın!
Copyright © 2022.