DÖNÜŞLÜ PLATFORM ASANSÖRLERİ

Broşürü İndirmek ve İncelemek İçin Tıklayınız

MERDİVEN ASANSÖRÜ 

Merdiven asansörleri engellilerimizi yada yaşlılarımızın merdiven çıkma problemini tamamıyla ortadan kaldırmak için tasarlanmış nadide ürünlerden biridir.

Gerek merdivenlerin, gerek rampalar gibi aşılması güç ulaşım alanlarında kıvraklığı, seri oluşu ve güvenlik donanımları ile ön plana çıkmaktadır. Vimec V65 ve Vimec V64 model yatay engelli platformları ile

merdivenler sorun olmaktan çıkacak. Bakım masrafları az, sorunsuz ve güvenilir modellerin başını çeken engelli asansörlerimiz kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Vimec SRL ile Nur Asansör A.Ş. nin ortaklığı ile ülkemizde satışı sürdürülen bu  mükemmel platform eşsiz İtalyan tasarımı ile buluştu. 

soft kalkış ve duruşu, uzaktan kumanda opsiyoneli ve güvenlik swiçleri ile eşsiz bir platform olav V64 ve V65 model platformlarımız hiçbir güçlük tanımıyor. Merdivenler sizin için sorun olmaktan çıkıyor.

Nur Asansör Distribütörlüğü ile tüm ülkemizde garantimiz altında olan merdiven asansörümüz için bizleri arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Mimari plan bozuklukları ve yapısal olarak dengesiz olan çoğu kamusal alanlarda da görmeye başladığımız engelli platformları V65 ve V64 modellerimiz ile toplumsal anlamda çözüm sunmakta ve engellilerimizin hizmetine sunulmaktadır.


engelli asansörü, merdiven asansörü, havuz asansörü, ev asansörü, engelli asansörü fiyatları
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, bizi arayın!
Copyright © 2022.