Dönüşlü Merdiven Asansörü

Broşürü İndirmek ve İncelemek İçin Tıklayınız


MERDİVEN ASANSÖRÜ 

Nur Asansörün sizlere sunduğu inanılmaz bir konfor daha...

Güçlü İtalyan Tasarımı estetik ve konfor timsali Dolce Vita serisi. İtalya'da üretilen eşsiz bir sürüş teknolojisi ve konforu.

Avrupa'nın en büyük Engelli ekipmanları üreticisi olan Vimec firmasının Nur Asansör A.Ş. ile ortak dağıtımı ve siz müşterilerimize sunduğumuz bir çözüm daha.

Merdiven asansörü modellerimiz ile sizler de merdivenleri sorun olmaktan çıkaracaksınız.
Teknolojisi ile konforlu ve sessiz çalışırken, eşsiz tasarımı ile yumuşak kalkış ve duruş sağlar. Bu sayede sarsılmaz ve bu konforun tadını çıkartacaksınız.
Dönüşlü, spiral merdivenler için ideal bir çözüm olan koltuk asansörü modelimiz ile evinizde yapısal ya da mimari bir değişiklik olmadan da uygulayabilirsiniz.

Merdivenlerinize birkaç saat içerisinde kurulan koltuk asansörlerimiz üst kat sizler için daha yakın olacak.
Yeni nesil yeni teknoloji ile eşsiz bir sürüş sağlayan merdiven asansörümüz, özel olarak geliştirilen bilgisayar yazılımları ve donanımları ile hareket etmektedir

Bu bilgisayar yazılımı ile asansörün nerede duracağı, nerede yavaşlayacağı ve duracağını çok iyi hesaplıyor. Hızı ayarlanabildiği için sizleri hiç bir tehlikeye de atmıyor. 

Nur Koltuk tipi merdiven asansörlerini sizde çok uygun ve avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz. 

Merdiven Asansörleri modellerimiz ile beraber hayatınız çok kolaylaşacak. Sizde bir Nur merdiven asansörü sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken merdiven asansörlerimizi incelemek ve bizi aramak. 

Vakit kaybetmeden hemen arayın 0212 495 33 50


engelli asansörü, merdiven asansörü, havuz asansörü, ev asansörü, engelli asansörü fiyatları
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, bizi arayın!
Copyright © 2022.