DİKEY PLATFORM ASANSÖRLERİ

Broşürü İndirmek ve İncelemek İçin Tıklayınız

Nur Asansör  dikey platform asansörü 3000 mm’ye kadar yüksekliklerin üstesinden gelmek için tasarlanmıştır. Vertical galvaniz çelikten oluşan ve kendi konstrüksiyonu ile hem iç hem de dış mekanlarda kullanım için ideal bir platformdur. Kamu veya özel mimariye uygun olarak tasarlanmıştır.

Platform asansörü ve Engelli Asansörlerimiz her mekana ve alana uygun olarak dizayn edilebilmektedir. Merdiven Asansörü olarak da kullanılabilen engelli asansörü siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Platformlarımız; Okul, cami, otel, rehabilitasyon merkezleri, mağazalar ve kurulum alanı dar olan her yerde kullanılabilmektedir. Düşük maliyeti ve az yer kaplaması sebebiyle müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. İç mekan ve dış mekanda rahatlıkla uygulanabilen  Açık engelli platformu, AISI 304 Kalite paslanmaz krom kaplamasıyla nem, yağmur, kar ve rutubetten etkilenmez. Sonsuz vida ve Hidrolik olması sebebiyle sessiz ve uzun ömürlüdür.

Engelli asansörü seçeneklerimizi dikey ve yatay olarak beğeninize sunuyoruz. Tüm yapmanız gereken bir engelli asansörü modeli seçerek bizleri aramak. Engelli asansörü , merdiven asansörü,ev asansöründe doğru isim Nur Asansör A.Ş. 

Detaylı bilgi için hemen 0212 495 33 50 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.


engelli asansörü, merdiven asansörü, havuz asansörü, ev asansörü, engelli asansörü fiyatları
Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, bizi arayın!
Copyright © 2022.