Dikey Engelli Asansörü

Dikey Engelli Asansörü

Dikey engelli asansörü engelli bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak ve merdiven ve bina gibi yapılarda hareketlerini kısıtlamadan konforlu ve pratik bir şekilde ulaşımlarını sağlayan mühendislik ve ileri gelişiş teknoloji ürünüdür.

   Nur Asansör ailesi olarak alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimizin yararına ürünleri sağlamak için çalışmaktayız. İçerisinde bulunduğumuz sektörde faaliyetlerimizle ilerleme kaydetmekteyiz.

   En temel prensibimiz müşteri memnuniyeti olup alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla müşteri memnuniyeti ve müşteri talebi odaklı çalışmaktayız. Memnun müşteriler karşısında motive olmakta ve müşterilerimize destek sağlamaktayız.

   Dikey engelli asansörü teknoloji harikası bir ürün olup engelli bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak ve ulaşımlarını kolay ve konforlu hale getirmek için özel olarak tasarlanmış bir üründür.

   Dikey engelli asansörü kamu ve özel kurumlarda engelli bireyler için gereklilik halinde olan bir ulaşım türüdür demek mümkün. Hemen ger alanda kullanılabilecek dikey engelli asansörü merdiven çıkmakta zorlanan bireyler ve tekerlekli sandalye kullanımı dolayısıyla merdiven çıkamayan engelli bireyler için gereksinimdir.

   Belirttiğimiz gibi özellikle özel ve kamu alanlarında gereksinim olan dikey engelli asansörü günümüzde gelişmiş ileri teknolojisi ile yaygın bir biçimde kullanılmaktadır.

 

Dikey Engelli Asansörü Nerelerde Kullanılır?

Dikey engelli asansörü engelli bireyler için avantajlı bir ulaşım ürünü olması ile uygun olan birçok alanda kullanılabilmektedir. Dikey engelli asansörü hareket özgürlüğü sunarken engelleri kaldırmak amacına hizmet etmektedir. Kuyu işlemine gerek duymadan iç ve dış mekanlara kolaylıkla uygulanabilmektedir. En alt seviyeden 7.5 metre yüksekliğe kadar ulaşabilen dikey platform erişim ve ulaşım sıkıntısını engelli ve yaşlı bireyler için ortadan kaldırmaktadır.

   Dikey engelli asansörler özel ve kamu kurumlarında, bina içlerinde ve uygun olan mekanlarda kullanılmaktadır.  Kullanım kolaylığı ve konforu ile engelli ve yaşlı bireyler için merdiven çıkma sorununu ortadan kaldırmaktadır.

   Bireylerin güvenli bir şekilde dikey platformlu asansörü kullanabilmeleri için her türlü emniyet durumları düşülmüştür. Bununla birlikte gerekli testler ve kalite kontrollerinden geçen dikey engelli asansörü ile kullanıma hazır bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye hazırlanmaktadır.Dikey engelli asansör iç ve dış mekanlara kolaylıkla uygulanabilirken paslanmaz ve elektrostatik boyalı seçenekleri bulunmaktadır. Nur Asansör firması ailesi olarak müşterilerimizin tercih, ihtiyaç ve taleplerine istinaden seçimleri doğrultusunda dikey engelli asansörü hizmetini sağlamakta ve kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

   Dikey engelli asansörü bireylere tam bağımsızlık sağlarken kamusal alanlar için özellikle yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Bununla birlikte özel alanlar ve bina içinde de dikey engelli asansörü yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

   Dikey engelli asansörü için gerekli alanın mevcut olmasının yanında  ve merdiven kenarındaki boş alana yerleştirilmesi ve basamaklar kırılarak merdiven içine veya merdiven boşluğuna monte edilmek suretiyle kullanıma hazır hale getirmekteyiz.

   Dikey platform engelli asansörü özel, kamu ve binalar dışında dubleks ve tripleks ev ve villalarda da yaygın bir şekilde kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Yaşlı ve engelli bireyler için yaşamları kolaylaştıran bir uygulama olan dikey merdiven asansörü dekorasyona da uygun şekilde ayarlanabilir ve tasarlanabilir.

   Yaşlı ve engelli bireyler için merdiven çıkmakla yüksek bölgelere ulaşım zor olmaktadır. Dikey engelli asansörü ile tekerlekli sandalye kullanan bireyler ve yaşlı bireylerin yaşadığı zorlukları en aza indirgemek ve hayatlarını kolaylaştırmak için en avantajlı ürünlerdendir.

   Bu avantajı ile birlikte dikey engelli asansörü birçok kişi tarafından birçok farklı mekanda kullanılmaktadır.

Dikey Engelli Asansör Fiyatlari 

   Nur Asansör firması ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak için çalışan alanında uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı yürütmekte ve ilerleme kaydetmekteyiz.

   Gelişmiş teknoloji ve mühendislik harikası ürünü olan dikey engelli asansörü uygulaması engelli ve yaşlı bireyler için bir gereksinimdir ve maliyeti en son düşünülmesi gereken bir uygulamadır. Dikey platform engelli asansör uygulaması fiyatlandırması konusunda bizimle iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

   Nur Asansör ailesi olarak müşterilerimize destek olacak şekilde çalışmalarımızı yürütüyor ve fiyatlandırma konusunda bütçe dostu fiyatlarımız ile yardımcı olmaktayız. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmakla beraber kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz diyebiliriz.

Hemen Arayın Hemen Arayın