Merdiven Platformu

 Merdiven platformu, engelli ve yaşlı bireylerin hareket kısıtlaması karşılayacak şekilde üretilen sistemleri kapsamaktadır. Nur Asansör firması olarak engelleri hep birlikte aşmak adına hayat kolaylaştırıcı engelli asansörlerini kullanımınıza sunmaktayız. Merdiven platformu, belirttiğimiz gibi hayat kolaylaştırıcı ürün grupları içerisinde yer alan bir sistem içerisinde barındırmaktadır. Günlük hayatta yapılması gereken aktiviteler ve temel yaşam gereksinimleri için gerekli olan erişimler konusunda engelli ve yaşlı bireylerin hareketleri sınırlanmaktadır. Merdiven platformu asansör sistemleri engelli bireylerin karşılaştığı engelleri ortadan kaldırmak ve erişimi mümkün kılmak için tasarlanmış sistemlerdir.

Platform merdiven asansörü ve diğer engelli asansörü sistemlerimiz ile yaşamı ve temel gereksinim sağlayan erişimleri kolaylaştırmak ve mümkün kılmak için ilerleme sağlamaktayız. Merdiven asansörü platformu tekerlekli sandalye kullanan bireyler ve hareket kısıtlaması yaşayan bireyler için erişim sağlayan sistemi ile tercih sebebi olmaktadır. Kullanımı ile kamu ve özel alanlarda, iç ve dış yaşam alanlarında karşımıza çıkarak hayat kolaylaştırmaktadır. Merdiven kenarlarına yapılarak asansörün yapılamadığı bina ve yapılarda son derece etkili bir çözüm olmaktadır.

Platform merdiven, belirttiğimiz gibi merdiven kenarlarına yapılması ile kullanıcıların erişimini sağlayan gelişmiş teknoloji ürünüdür. Gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilmesi ile son derece sistemli, dayanıklı, kaliteli ve güvenli bir kullanımı beraberinde getirmektedir. Nur Asansör olarak bu noktada kaliteli ve güvenli hizmetimiz ve ürünlerimiz ile engelleri aşmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Platform Merdiven Fiyatları

Platform merdiven fiyatları konusunda firmalar belirleme yaparken değişiklikler gözlenebilmektedir. Nur Asansör olarak sizlere talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda yardımcı olarak uygu ve bütçe dostu fiyatlandırmalar ile yardımcı olmaktayız. Beraberinde kullanışlı ürünlerimiz ile engelleri aşma yolunda ilerleme katetmek için varlığımızı sürdürmekteyiz. Merdiven platformu fiyatları son teknoloji kullanılarak üretilen son derece işlevsel bir sisteme sahiptir.  Bu nedenle fiyat farkı oluşturabilmektedir.

Yaşam standartlarını koruma ve günlük aktiviteleri ve erişimleri sağlamak adına platform merdiven sistemlerini kullanımınıza sunmaktayız. Merdiven çıkma konusunda problem yaşayan ve merdivenlerden inip çıkamayan bireylerin merdiven erişimindeki problemlerini ortadan kaldırmak için üretilmiştir. Böylelikle engelli bireylerin yaşamlarını kolaylaştırarak merdivenden kolaylıkla çıkmalarını sağlamaktadır. Nur Asansör firması olarak engelli asansörleri kapsamında platform merdiven, havuz asansörü, yatay engelli asansörü, dikey engelli asansörü şeklinde modellerimiz ile özel ve kamu alanlarında erişimi sağlamak adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Merdiven platformu, özel mülklerde ve kamu binalarında kullanılabilir sistemi ile engelli bireylerin günlük hayatta erişim sağlamakta sorun yaşadığı alanlara kolay erişimini sağlamaktadır. Bununla birlikte engelli bireylerin erişim sorunları nedeni ile dış ortamdaki yaşamları kısıtlanabilmektedir. Merdiven platformu engelli asansörü sistemi ile engelli bireyler merdivenleri kolaylıkla çıkabilmekte ve inebilmektedir. Günlük yaşamsal aktiviteler ve temel yaşam gereksinimleri için gerekli aktivitelere kolaylıkla ulaşmayı sağlayan merdiven platformu fiyatları konusunda bütçe dostu bir fiyatlandırma sunarak çalışmaktayız.

Platform Merdiven Fiyatları


Platform Merdiven Standartları

Platform merdiven standartları konusunda gereklilikleri yaparak ilerleme sağladığımız firmamızda engelli bireylerin kolay erişim sağlaması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Platform merdiven sistemleri ile günlük olarak merdiven inip çıkamayan engelli ve yaşlı bireylerin yaşadıkları hareket kısıtlamasının önüne geçerek sorunları ortadan kaldırmayı hedeflemekteyiz. Güvenlikli merdiven platformu sistemlerimiz ile, kullanıcıların konforlu bir kullanımı deneyimlemeleri için hizmetlerimizi vermekteyiz.

Merdiven sistemleri dik ve çok fazla olması ile engelli bireylerin erişim sağlayamayacağı bir sistem olmaktadır. Beraberinde yaşlı ve hareket kısıtlaması olan bireylerinde merdiven inme ve çıkma durumları son derece zorlayıcı olmaktadır. Merdiven platformu sistemi ve mekanizması ile kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik üretilerek haya kolaylaştırıcı bir ürün olmaktadır. Böylelikle bireylerin günlük yaşamsal aktiviteleri kolaylıkla gerçekleşebilmektedir. Son teknolojinin fayda sağlayan ürünlerinden olması ile de dikkatleri üzerine çekerek kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Kolay bir kullanım sunan platform merdivenler, belirttiğimiz gibi yüksek güvenlik ve konfor sağlamaktadır. Asansörlerin yapılması için kuyu ve uygun alan bulunmayan mülklerde ve yaşam alanlarında yapılması ile merdiven asansörü olarak da bilinmekte ve tercih edilmektedir. Kamu ve özel alanlarda engelli bireylerin erişimleri için bir gereklilik olmaya başlayarak giderek yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Merdiven asansörü olarak da kullanımı ve bilinmesi ile birçok kişiye hitap eden platform merdivenler ülkemizde ve dünya çapında tercih edilerek kullanıla kapsamlı engelli asansörü sistemleridir.

Merdiven Platformu FOTO GALERİ

  • Merdiven Platformu
Hemen Arayın Hemen Arayın