Engelli Platformu

Engelli platformu açık tip engelli asansörü olarak belirtilmektedir. Kuyu dibi gerektirmemekle birlikte yarım boy kabin olarak hazırlanmaktadır. 3 metre yüksekliğe kadar ulaşılır olması ile birçok alanda engelli bireylerin kullanımı için son derece uygun ve güvenlidir. Makine dairesi gerektirmeden kullanılabilir yapıdadır. Engelli platformu, bir diğer adı ile engelli asansörü olarak da bilinirken günümüzde birçok alanda kullanılarak karşımıza çıkmaktadır. Engelleri kaldırmak adına hazırlanan ve üretilen bu ürün engelli ve yaşlı bireylerin erişimlerini sağlamaktadır.

Merdiven çıkamayan ve inemeyen engelli bireyler için asansör en gerekli ürünlerdendir. Asansörün yapılamadığı ya da bulunmadığı durumlarda engelli platformları devreye girerek son derece işlevsel bir şekilde engelli ve yaşlı bireylerin merdiven inme ve çıkma sorunlarına çözüm olmaktadır. Kolaylıkla kullanılarak erişimi mümkün kılan bu platformlar gelişmiş teknoloji ürünleri içerisinde yer almaktadır. Ankara engelli platformu konusunda Nur Asansör firması olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak etkin bir süreç gözeterek yardımcı olmakta ve engelli platformu ürünlerimizi kullanımınız için hazırlayarak sunmaktayız.

Merdiven Tipi Engelli Platformu

 

Merdiven platformu, merdiven inme ve çıkma esnasında problem yaşayan ve aynı zamanda erişim sağlayamayan insanlar için geliştirilmiş sistemlerdir. Son teknoloji kullanılarak hazırlanılan bu sistemler günümüzde engelleri kaldırmak adına kullanılan sistemli ve fonksiyonel ürünlerdir. Engelli asansörü kategorisinde de yer alan merdiven platformu kullanıcıların merdiven ile kolaylıkla yukarı çıkmasını ya da aşağı inmesini sağlamaktadır. Ankara engelli platformu kapsamında çeşitli seçeneklerimiz ile ihtiyaçlarınıza çözümler üretmekteyiz.

 Son teknolojinin örneği olan merdiven platformu ile merdiven problemleri ortadan kalkarken engeller de aşılmaktadır. Engelleri aşmak için çalışmalarımızı sürdürdüğümüz içerisinde bulunduğumuz sektörde siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti esaslı ilerleme sağlamaktayız. Merdiven tipi platformda merdiven kenarlarına yapılan mekanizması ile kolaylıkla erişim sağlayan sistemimizi apartmanlar, kamu kurumları ve uygulama için uygun alanı bulunan yaşam alanlarına yapabilmekteyiz. Kamu kurumlarında ve özel kuruluşlarda bir gereksinim olarak kullanılabilirken günümüzde kullanım alanları çeşitlilik göstererek artış göstermektedir. Böylelikle her alanda kolay erişim sağlanarak engelli ve yaşlı bireylerin yaşamsal aktiviteleri için faydalı bir uygulama yapılmaktadır.

Engelli Platformu Fiyatları

 

Engelli platform fiyatları konusunda Nur Asansör firması olarak siz değerli müşterilerimize uygun ve bütçe dostu fiyatlandırmalar üzerinden yardımcı olmaktayız. Fakat engelli platformları ve asansörleri kapsamında hazırlanan ürünler genel olarak kapsamlı ve bir kez alımı yapılan işlevsel ürünlerdir. Bu nedenle fiyat farkı oluşturabilmektedir. Bununla birlikte engelli platform asansör alımı yapılırken dikkatli tercih yapılması ve piyasa araştırması da yapmak gereklidir. Bu durumda kaliteli ve kapsamlı ürünler kullanılarak gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilen platform tercih etmek uzun süre işlevsel olarak kullanım için olmazsa olmazlardandır demek mümkün. Merdiven asansörü kapsamında yer alan makalemizi okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Nur Asansör firması olarak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürürken talep ettiğiniz engelli platform asansörleri ihtiyacınıza uygun şekilde kullanımınıza sunmaktayız. Engelli platform asansörler konusunda engelli merdiven asansörü, dikey engelli asansörü, yatay engelli asansörü ve havuz asansörü olarak platformlarımız mevcuttur. Belirttiğimiz gibi bu noktada sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda ilerleme sağlayarak engelli platform fiyatları konusunda da müşterilerimize uygun bütçe dostu fiyat teklifleri ile ilerleyerek yardımcı  olmaktayız.

Engelli Platform Özellikleri

 

Engelli platform asansörler engelli ve yaşlı bireyler için ayrıcalıklı bir erişim sağlamaktadır. Bu yönü ile avantaj sağlarken dikkatleri üzerine çekmektedir. Erişim problemlerinin olduğu merdivenler ve çok katlı yerleşim yerlerinde kullanılarak hareket kısıtlamasının oluşturduğu engelleri aşmak için bireylere yardımcı olmaktadır. Güvenli bir sistemi barındıran engelli platformlar günümüzde birçok alanda yaygın bir şekilde tercih edilerek kullanılmakta ve giderek artış gözlenmektedir. Kullanım alanları bakımından belirtme yapacak olursak; apartmanlar, villalar, özel kurumlar, kamu kurumları, alışveriş merkezleri, oteller, metro durakları, alt ve üst geçit uygulamaları vb. alanlarda kullanılarak engelli bireylerin yaşamsal aktivitelerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır. Engelli platform özelliklerini belirtecek olursak şu şekilde sıralama yapabiliriz:

·       Engelli platformları açık ya da kapalı tipte olabilmektedir.

·       Merdiven çıkma problemi yaşayan engelli bireylerin erişim kolay ve güvenli bir şekilde sağlaması ile hayat kolaylaştırıcı bir üründür.

·       3 metrelik ölçüler dahilinde ayarlanabilen engelli asansörleri kuyu gerektirmemektedir.

·       Yönetmelik kapsamında belirlenen engelli platform asansörleri için bir giriş rampası ve engelli platformu yeri belirlenmelidir.

Belirttiğimiz şekillerde engelli platformu özellikleri bulunurken aynı zamanda avantaj sağlamaları ile çeşitli alanlarda kullanılarak karşımıza çıkan engelli platform asansörler günümüzde bazı kurumlarda gerekli olarak kullanılmaktadır.


Hemen Arayın Hemen Arayın