Engelli Havuz Asansörü Fiyatları

 Engelli havuz asansörü fiyatları hakkında Nur Asansör firması olarak siz değerli müşterilerimize uygun ve bütçe dostu fiyatlandırmalar ile yardımcı olmaktayız. Engelli bireylerin yaşamını kolaylaştırmak için gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilen engelli asansörü sistemlerimiz ile içerisinde bulunduğumuz sektörde varlığımızı sürdürmekteyiz. Havuz asansörü sistemi de engelli bireylerin erişimi için gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilen sistemlerdir.

Engelli havuz asansörü sistemleri, havuzun başlangıç ve bitiş pozisyonuna uzak bir şekilde kurularak havuz içerisinde kullanımı mümkün kılmaktadır. Havuz ve su kenarlarında başlangıç ve bitiş pozisyonuna sahip mekanizması ile engelli havuz asansörleri güvenli sistemleri ile havuz içerisinde engelli bireylerin erişimini sağlayan tıbbi cihazlardır demek mümkün. Engelli havuz asansörü fiyatları kapsamında siz değerli müşterilerimize işlevsel ve fonksiyonel ürünlerimizi sunmaktayız.

Engelli havuz asansörü sistemleri havuza, spaya, denize yapılması ile engelli bireylerin ve hareket kısıtlaması olan bireylerin erişimi için son derece uygun yapıdadır. Günlük kullanımda hayat kolaylaştıran ürünler çerçevesinde engelli asansörlerimizi sunarken havuz keyfi konusunda da siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamak adına engelli havuz asansörü sistemlerini tasarlayarak üretip müşterilerimize sunmaktayız.

Engelli Havuz Asansörü


Engelli Havuz Asansörü Yönetmeliği

Engelli havuz asansörü yönetmeliği kapsamında yapılan erişilebilirlik düzenlemesi ile konaklama tesislerinde açık ve kapalı yüzme havuzlarında bedensel engelli bireylerin kullanımı için engelli havuzu yapılması gerekmektedir. Bu noktada belirtmek gerekir ki engelli havuz asansörü sistemleri konaklama tesislerinde bulunan havuzlarda kullanılması gereken bir uygulamadır. Açık ve kapalı yüzme havuzlarında bulundurulması gerek engelli havuz asansörü ile engelli bireylerin havuz içerisinde erişimi sağlanmaktadır.

Belirttiğimiz gibi spaya, denize ve havuza uygulanabilen engelli havuz asansörü sistemleri engelli bireylerin tatil keyfini kolaylaştırmaktadır. Konaklama ve tatil tesislerinde bulunan havuzların keyfini çıkarmak isteyen engelli bireylerin havuz keyfi engelli havuz asansörü bulunmadığı takdirde mümkün olmayacaktır. Erişim için son derece kolaylık sağlayan engelli havuz asansörleri engelli bireylerin havuz içerisinde erişimini sağlayarak tatil ve havuz keyfini mümkün kılmaktadır.

Hareket kısıtlaması bulunan engelli bireylerin erişimi için son derece önem arz eden engelli havuz asansörü sistemleri günümüzde konaklama tesislerinde açık ve kapalı yüzme havuzlarında en az bir tane bulunması gereken sistemlerdir. Engelli havuz asansörü sistemleri güvenlikli sistemleri ile kullanıcılar ve operatör için kolaylık sağlamaktadır.

Sandalye Asansörü

Sandalye asansörü, engelli asansörleri kapsamında kullanılan ve engelli bireylerin kullanımına sunulan sistemlerdir. Engelli bireyler günlük kullanım için uygun yapıda olmakla beraber aynı zamanda günümüzde engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak ve erişimlerini mümkün kılmak için üretilmişlerdir. İleri gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilen bu sistemler engelli ve hareket kısıtı bulunan bireyler için geliştirilmiş sistemlerdir.

Sandalye asansörü sistemi tekerlekli sandalye kullanımı zorunlu olan bireylerin kullanımı için kolaylık sağlaması ile bilinmektedir. Merdiven asansörü sandalye asansörü aynı kapsamda değerlendirilmesiyle havuz asansörü sistemleri de sandalyeli mekanizması ile kullanımı mümkün kılmaktadır. Havuz içerisinde engelli bireylerin havuza girebilmeleri için geliştirilen havuz asansörü sistemleri kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Engelli havuz asansörü fiyatları konusunda derlediğimiz yazımızı okumak için lütfen devam edin!

Engelli bireylerin toplumsal yaşamda aktif rol alması ve hayatlarını kolaylaştırmak amacı ile üretilen engelli asansörleri kapsamında olan engelli havuz asansörleri de belirttiğimiz gibi engelli bireylerin havuz içerisine erişimini mümkün kılmak için üretilmiş ve geliştirilmiştir. Bu noktada belirtmek gerekir ki engelli havuz asansörü sistemleri son derece güvenli ve konforlu sistemlerdir.

Havuz Asansörü

Bahçe Asansörü

Bahçe asansörü, binalarda asansör için uygun alan olmaması nedeni ile dış cephede bahçeye yapılarak karşımıza çıkan ürünlerdir. Bahçe asansörleri hayat kolaylaştıran ürün grupları içerisinde olması ile karşımıza çıkarken bireylerin hayatını kolaylaştırarak erişimlerini mümkün kılması ile bilinmektedir. Kolay kullanımı ve güvenli mekanizması ile engelli ve yaşlı bireylerin hayatını kolaylaştıran bahçe asansörü sistemleri günümüzde binalarda, konutlarda ve asansör yapılması için uygun alan olmayan yapıların bahçelerine yaptırılarak uygulanmaktadır. Engelli havuz asansörü fiyatları başlıklı derlediğimiz yazımızı okumak için devam edebilirsiniz.

Nur Asansör olarak hayat kolaylaştıran ürünleri müşterilerimize sunmak ve erişimlerini kolay hale getirerek sorunlarına çözüm üretmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İleri gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilen engelli asansörü sistemleri ile kaliteli ve güvenli asansör sistemlerini kullanıma sunmaktayız. Toplum içerisinde hareket kısıtı bulunan engelli bireylerin kolaylıkla erişimi için gerekli olan engelli asansörleri özellikle yüksek katlı binalarda merdiven çıkma sorununu ortadan kaldırmaktadır.
Engelli havuz asansörü fiyatları ile siz değerli müşterilerimize bütçe dostu ve ekonomik fiyat sunarak ilerleme sağlamaktayız. Hayat kolaylaştırmayı ve engelleri aşmayı hedefleyerek engelli asansörlerimizi kullanımınıza sunmaktayız.

 
Havuz asansörü ürünlerimizi incelemek ve detaylı bilgi almak için tıklayınız.


 
Hemen Arayın Hemen Arayın